بهترین بازیهای XBOX ONE X

توسط

بهترین بازیهای XBOX ONE X

دو شرکت سونی و مایکروسافت تصمیم گرفتند در سال جاری و گذشته کنسول میان نسلی قدرتمند PS4 Pro و XBOX ONE X را عرضه دارند که با مشخصات رده بالا خود می توانند عملکرد بالایی داشته و بتوانند بازیها را باکیفیت ۴K HDR اجرا کنند.

در حالی که سونی سال ۲۰۱۶ کنسول خود را عرضه داشت اما XBOX ONE X اولین سال عرضه خود را سپری می کند و انتظار می رود در تعطیلات شاهد فروش عمده آن باشیم. در همین بین قصد داریم شما را با بهترین بازیهای XBOX ONE X آشنا سازیم که قادر هستند با کیفیت ۴K HDR اجرا شوند و کیفیت گرافیکی بالایی داشته باشند.

۱-HALO 5: GUARDIANS

عنوان شوتر اول شخص انحصاری XBOX ONE که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در این میان به پشتیبانی از کنسول XBOX ONE X با کیفیت ۴K می پردازد و عملکرد پردازشی بالایی دارد.

۲-FORZA HORIZON 3

بازی ریسینگ FORZA HORIZON 3 سال ۲۰۱۶ برای XBOX ONE منتشر شد و با استقبال بسیاری در فروش رو به رو شد. عنوانی که با کیفیت ۴K روی XBOX ONE X اجرا می شود و عملکرد گرافیکی بالایی را روی کنسول میان نسلی مایکروسافت می توان مشاهده کرد.

۳- GEARS OF WAR 4

شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ با همکاری استودیو The Coalition عنوان شوتر سوم شخص GEARS OF WAR 4 را برای XBOX ONE منتشر کردند که حتی برای ویندوز ۱۰ نیز انتشار پیدا کرد. این بازی قادر است با کیفیت کامل ۴K/60fps روی XBOX ONE X اجرا شود.

۴- FIFA 18

بازی FIFA 18 در سال جاری برای پلتفرم های مختلفی از جمله XBOX ONE منتشر کرد و پیشتر نیز با عرضه کنسول XBOX ONE X شاهد پشتیبانی آن با کیفیت ۴K هستیم.

۵-FORZA MOTORSPORT 7

شرکت مایکروسافت و استودیو ترن ۱۰ سال جاری نسخه جدید سری بازی های فورتزا را برای XBOX ONE و ویندوز ۱۰ منتشر کرد. در این میان بازی با کیفیت ۴K روی XBOX ONE X اجرا می شود.

۶-CUPHEAD

بازی CUPHEAD ساخته استودیو MDHR بوده که با طراحی گرافیکی همانند کارتون های دهه ۱۹۳۰ توانست گیم پلی لذت بخشی را فراهم سازد. این بازی برای PC و XBOX ONE منتشر شد و با کیفیت ۴K روی XBOX ONE X اجرا می شود.

۷-MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

بازی MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR در سال جاری برای PS4، PC و XBOX ONE منتشر شد و پیشتر بروزرسان پشتیبانی با کیفیت ۴K روی XBOX ONE X نیز انتشار یافت.

۸- CALL OF DUTY: WW2

بازی CALL OF DUTY: WW2  در نوامبر سال جاری برای PC، PS4 و XBOX ONE منتشر شد و پیشتر بروزرسان نسخه XBOX ONE X را نیز دریافت کرد تا با کیفیت ۴K روی کنسول قدرتمند مایکروسافت اجرا شود.

۹-ASSASSIN’S CREED: ORIGINS

ASSASSIN’S CREED: ORIGINS جدیدترین ساخته استودیو یوبیسافت بوده که پیشتر برای PC، PS4 و XBOX ONE منتشر شد. همچنین اخیرا یوبیسافت بروزرسان ۴K نسخه XBOX ONE X را منتشر کرده تا این بازی با کیفیت بالایی اجرا شود.

۱۰-  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

عنوان شوتر آنلاین PUGB پیشتر برای PC منتشر شد و به تازگی نیز برای کنسول XBOX ONE انتشار پیدا کرد. در این بین کمپانی مایکروسافت با انتشار بروزرسان نسخه XBOX ONE X موجب شد تا بازی موردبحث محبوب با کیفیت ۴K روی کنسول اجرا شود.

منبع

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.