رونمایی لیکا از دوربین گران قیمت

توسط

رونمایی لیکا از دوربین گران قیمت

شرکت لیکا یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دوربین بوده که به تازگی از محصول جدید خود Stealth Edition مونوکروم رونمایی کرد. مدلی خاص که در ظاهر معمولی به نظر رسیده اما در واقع دوربینی گران قیمت محسوب می شود.

همانطور که از نام دستگاه پیداست ساختار تیره و تاریک  Stealth Edition آن را به دوربینی قابل توجه تبدیل ساخته و نظر هر فردی را به خود جلب می کند. به گفته لیکا این دوربین از لنز مونوکروم مجهز است که می تواند به تصویربرداری سیاه و سفید بپردازد و اثری زیبا به ثبت برساند.

نسخه جدید دوربین لیکا به عنوان stealth edition قیمتی ۱۵ هزار دلاری داشته که کم نیست و آن را یکی از گران قیمت ترین دوربین ها محسوب می شود. این دوربین به لنز Summicron-M 35mm f / 2 ASPH مجهز است که می تواند عملکردی بالا از خود نشان دهد.

با توجه به بدنه چرمی و فلزی در کنار عملکرد دوربین قابل توجه،  Stealth Edition یک دوربین منحصربفرد بوده که با هزینه هنگفت ۱۵ هزار دلار قابل تهیه است. لیکا اعلام کرده تنها ۱۲۵ دستگاه از این دوربین را به فروش می رساند و نباید آن را انبوه دانست. جزئیات بیشتری دردسترس قرار نگرفت و مشخص نشد چه زمانی روانه بازار خواهد شد.

منبع

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.