با لامبورگینی Huracam همراه شوید

توسط

محصول قدرتمند هوراکان لامبورگینی یک کوپه پرتوان ۲۰۰ هزار دلاری بوده که هر فردی قادر به خرید آن نیست. در این بین اگر دوربین ۶۰۰ هزار دلاری نیز به آن افزوده شود بی شک خرید چنین مدلی دشوارتر خواهد شد.

به تازگی یک شرکت موسوم به Incline Dynamic Outlet تصمیم گرفت اتومبیلی به نام لامبورگینی Huracam را ساخته و معرفی کند. خودرو فیلمبرداری که قیمتی ۸۰۰ هزار دلاری داشته و از دوربینی ساخته شرکت Gyro Stabilized بهره می برد.

Huracam در حقیقت همان لامبورگینی هوراکان بوده که با افزوده شدن دوربین گران قیمتی به نام Huracam درآمده است. همانطور که می دانید هوراکان کوپه ای با پیشرانه ۱۰ سیلندر ۶۰۰ اسب بخاری محسوب می شود و دوربین مورد اشاره نیز با تثبیت کننده فوق العاده ای که داشته در سرعت بالا بهترین فیلم را برای فعالیت های سینمایی به ثبت می رساند.

با کمک هوراکان می توان در فیلم های سینمایی اکشن چنین دوربینی را به کار گرفت و متاسفانه  Incline Dynamic Outlet تاریخ عرضه ای برای این محصول خود مشخص نکرد. البته گفته شده ماه ها برای ساخت چنین خودرویی زمان برده شده و احتمالا باید شاهد عرضه آن با قیمت هنگفت ۸۰۰ هزار دلاری باشیم.

منبع

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.