هایر و معرفی ساعت هوشمندی متفاوت

توسط

هایر و معرفی ساعت هوشمندی متفاوت

شرکت هایر یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی چینی بوده که همیشه در بیشتر نمایشگاه های فناوری حضوری پررنگ دارد. در این بین این کمپانی تصمیم گرفت از ساعت هوشمندی رونمایی کند که متفاوت از دیگر ساعت های هوشمند است.

در حقیقت این ساعت دارای پروژکتور داخلی بوده که برخی اطلاعات را روی دست به نمایش درمی آورد. شاید این ساعت قابلیت نمایش تصاویری نداشته باشد اما نمایش نوشتاری نیز می تواند در نوع خود جالب باشد.

این ساعت Asu نام داشته و با وجود پروژکتور داخلی می تواند کاربری جالبی برای افراد رقم زند. تاکنون ساعت هوشمندی که به پروژکتور داخلی مجهز باشد توسط شرکت ها رونمایی نشد و باید در این زمینه هایر را اولین دانست. گذشته از پروژکتور Asu می تواند به نمایش پیام ها پرداخته و اپلکیشن های تحت گوشی هوشمندی نیز اجرا کنند. افراد می توانند با پروژکتور پیام های روی دست خود تماشا کنند.

متاسفانه آنچه که در تصاویر پیداست کیفیت پایین عملکرد پروژکتور بوده و انتظار می رفت این شرکت از پروژکتور باکیفیتی بهره گیرد. البته انتظار داریم در نسل بعدی ارتقایی صورت گرفته تا بتواند رضایت مخاطب را جلب سازد. شرکت هایر اشاره ای به قیمت یا تاریخ عرضه Asu نداشته و باید منتظر ماند تا اطلاعات تکمیلی اعلام شود.

منبع

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.